top of page
pozadí homepage vyzehlime24.cz - ZELENÁ.png  222.png

NAŠICH PARTNERŮ SI VŽDY VÁŽÍME

PRO FIRMY

Pokud hledáte spolehlivého partnera, který se o Vaše prádlo postará od A až po Z, tak už hledat nemusíte.

Máme dlouhodobou zkušenost s firemními zákazníky z řad hotelů, penzionů, restaurací, rehabilitačních zařízení a dokonce i státních úřadů.

monto_tarjetas.png

Proč si vybrat právě nás?


Jsme spolehlivý partner pro Vaše podnikání, který poskytuje kvalitní služby. Důkazem toho je, že na internetu najdete pouze pětihvězdičková hodnocení. Také jsme dostali ocenění od Mapy.cz, jakožto jednoho z nejlépe hodnocených míst v Praze, a také několik písemných doporučení přímo od našich dlouhodobých partnerů. 
 

Kvalita na první místě - zelená ikonka.png

Kvalita na prvním místě

S námi se o Vaše prádlo bát nemusíte.
Vše vždy odevzdáme v perfektním stavu.

Nejlepší firemní nabídky.png

Nejlepší firemní nabídky

Dokážeme Vám vytvořit velmi výhodnou individuální nabídku, s levnou dopravou a dlouhodobými benefity, které jinde nenajdete.

Spolupráce inkonka - zelená.png

Spolehlivý partner

Domluvené termíny vždy dodržíme a ceny v průběhu smlouvy nikdy nenavyšujeme.

Vyzehlime24.cz  Cenová nabídka_   ořezané.png

Benefity dlouhodobé spolupráce


Každá spolupráce s námi Vám navíc přinese další benefity, které byste jinde jen tak nedostali. Benefity se odvíjejí od druhu spolupráce, četnosti objednávek a kvantity prádla. Každý partner navíc od nás dostane sníženou cenu za dopravu, praní, čištění a mandlování.
 

Průběh spolupráce


Spolupráce s námi je skutečně jednoduchá a naprosto bezstarostná. Společně se domluvíme na pravidelných časech svozu a rozvozu, kdy si máme pro prádlo přijet, a kdy ho zase odvést. Následně pro Vaše prádlo dojedeme a požádáme Vás podepsání přebíracího protokolu. Vaše prádlo kvalitně vyčistíme, zabalíme do ochranného obalu a opět Vám ho v domluvený čas přivezeme. Při předání prádla Vás pak ještě požádáme o podpis předávacího protokolu, a na konci měsíce Vám přijde měsíční vyúčtování.

1. Krok

PRVNÍ OBJEDNÁVKA

Pro objednávku dojedeme ve smluveném termínu
a převezmeme od Vás Vaše prádlo.

2. Krok

PŘEBÍRACÍ PROTOKOL

Na konci přebírání prádla Vás náš kurýr požádá, abyste mu podepsali přebírací protokol, na kterém je zapsáno vše, co od Vás převzal.

3. Krok

VYZEHLIME24.CZ

Teď už se o nic starat nemusíte, vše je na nás.
Vaše prádlo kvalitně vyčistíme přesně podle dohody, a to včetně metod čištění, které jste si vybrali.

4. Krok

PŘIVEZENÍ OBJEDNÁVKY

Jakmile je vše hotové, tak Vám Vaše prádlo
v domluveném termínu opět přivezeme zpět. 

5. Krok

PŘEDÁVACÍ PROTOKOL

Jakmile Vám vše předáme a náš kurýr Vám pomůže vše odnosit, tak Vás poprosí o podpis předávacího protokolu, kde budete mít uvedeno vše, co jsme Vám přivezli, včetně cen pro každou položku.

6. Krok

MĚSÍČNÍ VYÚČTOVÁNÍ

Na konci měsíce už Vám jen zašleme měsíční vyúčtování, kde naleznete vše, co jsme pro Vás daný měsíc vyprali, včetně ceny pro každou položku.

VÁŠ ČAS JE VZÁCNÝ,

NECHTE TO NA NÁS

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku


Můžete nám zavolat nebo napsat. Budeme od Vás potřebovat, přibližnou kvantitu prádla, četnost objednávek a kusy prádla, které byste potřebovali prát nejčastěji. Dále pak adresu, kde prádlo budeme vyzvedávat a preferované metody praní, pokud nějaké budete mít.
 

Ukázka cenové nabídky

bottom of page